For udlevering af tøj, harpiks, tape o.l. skal Claus Johansen, Kim Kolding, Søren Farsinsen eller Thomas Lomholdt Veddum kontaktes.
Aktivitetsudvalg
Ditte Brix
Aktivitetsudvalg, Bestyrelses Suppleanter, Børneudvalg, Økonomiudvalg
Charlotte Christensen
Aktivitetsudvalg, Elite Cup
Bandeudvalg
Børneudvalg
Mikkel Hansen
Børneudvalg, Mening bestyrelse, Stævne- og turneringsudvalg, U11 Drenge
Arne Christiansen
Børneudvalg, Håndboldskole, U11 Piger, U9 Piger
Ditte Brix
Aktivitetsudvalg, Bestyrelses Suppleanter, Børneudvalg, Økonomiudvalg
Line Kristensen
Børneudvalg, U11 Drenge, U7-8 Piger
Gert Bøgeskov Kristensen
Børneudvalg, U11 Piger, U5-6 Drenge & Piger
Thomas Veddum
Børneudvalg, Materialeudvalg, Mening bestyrelse, U7-8 Drenge, U9 Drenge
Elite Cup
Rasmus Nedergaard Pedersen
Elite Cup, Hjemmeside og PR
Axel Heisz Pedersen
Bandeudvalg, Elite Cup
Charlotte Christensen
Aktivitetsudvalg, Elite Cup
Vinni Bilde Pedersen
Elite Cup, kasserer, Materialeudvalg, Økonomiudvalg, Stævne- og turneringsudvalg
Forår i Himmerland
Hjemmeside & PR
Anders Bundgaard
Hjemmeside og PR, Mening bestyrelse
Rasmus Nedergaard Pedersen
Elite Cup, Hjemmeside og PR
Søren Farsinsen
Formand, Herrer 2, Hjemmeside og PR, Sponsorudvalg, Sportsligtudvalg, U13 Drenge, U15 Drenge
Materialeudvalg
Vinni Bilde Pedersen
Elite Cup, kasserer, Materialeudvalg, Økonomiudvalg, Stævne- og turneringsudvalg
Thomas Veddum
Børneudvalg, Materialeudvalg, Mening bestyrelse, U7-8 Drenge, U9 Drenge
Sponsorudvalg
Claus Johansen
Forår i Himmerland, Økonomiudvalg, Sponsorudvalg
Søren Farsinsen
Formand, Herrer 2, Hjemmeside og PR, Sponsorudvalg, Sportsligtudvalg, U13 Drenge, U15 Drenge
Sporsligt udvalg
Anette Freundlich
Sportsligtudvalg, U15 Piger, U19 Piger
Kim Pedersen
Mening bestyrelse, Sportsligtudvalg, Stævne- og turneringsudvalg, U15 Piger
Søren Farsinsen
Formand, Herrer 2, Hjemmeside og PR, Sponsorudvalg, Sportsligtudvalg, U13 Drenge, U15 Drenge
Camilla Munkholm Nielsen
Sportsligtudvalg, U13 Piger
Stævne- og turneringsudvalg
Mikkel Hansen
Børneudvalg, Mening bestyrelse, Stævne- og turneringsudvalg, U11 Drenge
Jens Larsen
Herrer 2, Stævne- og turneringsudvalg
Klaus Westergaard
Stævne- og turneringsudvalg, U5-6 Drenge & Piger
Kim Pedersen
Mening bestyrelse, Sportsligtudvalg, Stævne- og turneringsudvalg, U15 Piger
Vinni Bilde Pedersen
Elite Cup, kasserer, Materialeudvalg, Økonomiudvalg, Stævne- og turneringsudvalg
Økonomiudvalg
Claus Johansen
Forår i Himmerland, Økonomiudvalg, Sponsorudvalg
Ditte Brix
Aktivitetsudvalg, Bestyrelses Suppleanter, Børneudvalg, Økonomiudvalg
Vinni Bilde Pedersen
Elite Cup, kasserer, Materialeudvalg, Økonomiudvalg, Stævne- og turneringsudvalg